دستگاه فلزیاب حذف مواد معدنی

دستگاه فلزیاب حذف مواد معدنی

این یک وسیله است که کاربران را با یک وسیله یاب محدوده ی طولانی برای اشیاء دفن شده در زیر زمین و در عمق خاک فراهم می کند . تا امکان نشانه هایی از اشیاء بی ارزش را که قطعات کوچکی از اشیاء کوچک، مواد معدنی نفوذی دارند ایجاد کند و توسط میدان های الکترومغناطیسی. همچنین هنگامی که اشیاء کشف می شوند، این دستگاه کوچک و جمع و جور می تواند مورد استفاده قرار گیرد . برای تعیین شیء ارزشمند یا بی ارزش. این دستگاه به دو پروب برنجی متصل می شود که سیگنال را از دستگاه به زمین انتقال می دهد . در محدوده فرکانس VLF عمل می کند تا اختلالات نوع فلز را که کاربران با دقت بالا دنبال می کنند حذف کنند.

 

 

 

 

دستگاه فلزیاب حذف مواد معدنی 09909061300
دستگاه فلزیاب حذف مواد معدنی فروش فلزیاب در تهران گنجیاب 09909061300

 

 

تاثیر ذرات بر عملکرد دستگاه گنج یاب

بین ذرات و عمق دستگاه رابطه مستقیمی وجود دارد یعنی هرچقدر عمق دستگاه بالاتر برود همانقدر درصد حذف ذرات هم کمتر می شود . به طور مثال در دستگاه GPX 5000  که برای همه آشناست عمق نفوذ 1.5 متر می باشد و حساسیتش نسبت به ذارت کم است  .

بعضی از دوستان انتظار دارند که دستگاه از فلزات سطحی مانند قوطی کنسرو ، میخ ،زر ورق رد شود که به عنوان ذرات حساب می کنند . ولی باید بدانید که این نوع فلزات ذرات نیستند و یک فلز یکپارچه و منسجم هستند . که دستگاه به هیچ عنوان نمیتواند از آنها رد شود. یعنی نباید انتظار داشته باشید . در عمق یک متری که یک آهن وجود دارد دستگاه آن را رد کند  و در عمق پایین تر مثلا 4 متری یک طلا را نشان دهد. چون آهن در عمق 1 متری مانع نفوذ دستگاه فلزیاب به اعماق پایینتر می شود و پالس یا فرکانس برخوردی به آهن برگشت داده شده و به عنوان فلز شناسایی می کند

 

 

 

دستگاه فلزیاب حذف مواد معدنی 09909061300
دستگاه فلزیاب حذف مواد معدنی فروش فلزیاب در تهران گنجیاب 09909061300

 

 

 

 

سنگ معدنی : مطابق تصویر به آن دسته از سنگهایی گفته می شود که داخل آنها فلز است. سنگی که اگر ذوب شود شاید 30 ، 40 درصد آن فلز است ، البته در حرفه فلزیابی ، شاید بعضی سنگهای معدنی باشند که اصلا فلز ندارند و منظور ما صرفا سنگهایی می باشد که فلز دارند .

 

حذف ذرات در دستگاه ها : حذف ذرات در دستگاهها بستگی  به طراحی و میزان عمق آن دستگاهها دارد و اینجور نیست . دستگاهی تا عمق 10 متر حذف ذرات 100 درصد داشته باشد و اصلا حذف ذرات 100 درصد نداریم .

 

 

 

دستگاه فلزیاب حذف مواد معدنی 09909061300
دستگاه فلزیاب حذف مواد معدنی فروش فلزیاب در تهران گنجیاب 09909061300

 

 

 

 

روشهای تجربی حذف ذرات با دستگاه فلزیاب

دوستانی که در زمین زیاد کار کرده اند می دانند بعضی مناطق وجود دارد که ذرات، سنگ معدنی و املاح بیش از حدی دارند. با هیچ دستگاهی ( تمامی دستگاهها چه ده میلیونی باشد چه صد میلیونی)  نمی شود آنجا کار کرد. حتی با دستگاه GPZ 7000 ، GPX 5000  که حذف ذرات بالایی دارند باز هم نمی شود در آن منطقه کار کرد.

مگر با برخی روشهای تجربی که مختص هر دستگاه است و حالت کلی  وجود ندارد که تا حدودی ذرات را شناسایی بکنند البته همه جا ذرات و املاح وجود ندارد، خیلی از زمین ها ذرات ندارند و این ذرات بیشتر در مناطقی مانند شمال کشور ، خرم آباد ، جنوب کشور و شهر کرمان مشاهده میشود که ذرات بالایی دارند مخصوصا سنگ هایی که داخل آنها فلز وجود دارد.

گاهی مشاهد می شود در زمینی به طول 2 ، 3 کیلومتر ذرات وجود دارد که وقتی دستگاه از آنجا خارج می شود .ز هر شرکتی دستگاهی خریداری میکند حتما بپرسید نحوه حذف ذرات چگونه است.

البته یک سری از دستگاهها به تازگی آپشنی به اسم حذف ذرات اضافه کردن که کار نسبتا راحت می شود . شما با زدن آن دکمه میتوانید درصد زیادی از حذف ذرات را حذف کنید . بازهم میگوییم برخی روش های تجربی وجود دارد که میتوانید با اموزش استفاده کنید و 70 – 80 درصد قابل اطمینان هستند.

 

جهت مشاوره خرید و فروش فلزیاب با ما در تماس باشید 09909061300

 

 

 

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب و انواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید.

تلگرام در کانال محصولات و لیست قیمت محصولات @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :  

@karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب،خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب 09909061300

جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب  خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

گنج یابی

 

 

 

Check Also

بهترین فلزیاب های VLF جهان09909061300

بهترین فلزیاب های VLF جهان

بهترین فلزیاب های VLF جهان بهترین فلزیاب های VLF جهان ،در دسته بندی مدارات فلزیاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button